Gor-Stal
Відображаються усі з 6 результатів
Стінова сендвіч-панель PIR
| Бренд | Gor-Stal, USP |
|---|---|
| Тип | Відкритий, Прихований |
| Товщина | 100мм, 40мм, 60мм, 80мм |
| Розділ | Сендвіч панелі |
Покрівельна сендвіч-панель PIR
| Бренд | Gor-Stal |
|---|---|
| Товщина | 100мм, 120мм, 160мм, 40мм, 60мм, 80мм |
| Розділ | Сендвіч панелі |
Сендвіч-панель для холодильників PIR
| Бренд | Gor-Stal, USP |
|---|---|
| Товщина | 100мм, 120мм, 160мм, 40мм, 60мм, 80мм |
| Розділ | Сендвіч панелі |
Сендвіч-панель Пінопласт (стіна/покрівля)
| Бренд | Gor-Stal, Paneltech |
|---|---|
| Тип | Покрівельна, Стінова |
| Товщина | 100мм, 120мм, 150мм, 200мм, 50мм, 80мм |
| Розділ | Сендвіч панелі |
Сендвіч-панелі PIR (стіна/покрівля)
| Бренд | Gor-Stal, Paneltech, USP |
|---|---|
| Тип | Покрівельна, Стінова |
| Товщина | 100мм, 120мм, 160мм, 40мм, 60мм, 80мм |
| Розділ | Сендвіч панелі |
Сендвіч-панелі Мінвата (стіна/покрівля)
| Бренд | Gor-Stal, Paneltech |
|---|---|
| Тип | Покрівельна, Стінова |
| Товщина | 100мм, 120мм, 160мм, 180мм, 200мм, 60мм, 80мм |
| Розділ | Сендвіч панелі |

Сендвіч-панелі Gor-Stal широко застосовуються у промисловому та комерційному будівництві, а також в офісних будівлях. Вони підходять для використання в холодильниках та морозильних камерах, що підкреслює універсальність продукції та її високу якість. Завдяки цим характеристикам сендвіч-панелі Gor-Stal користуються заслуженим визнанням серед інвесторів, проектантів та підрядників.
Сендвіч-панелі Gor-Stal
Сендвіч-панелі Gor-stal застосовуються в будівництві різних об’єктів, таких як промислові, складські, виробничі, адміністративні будівлі, а також приватні будинки, морозильники та холодильні камери. Компанія прагне задовольнити потреби ринку та регулярно розширює асортимент продукції, надаючи своїм покупцям реальні переваги. Сьогодні Gor-Stal успішно постачає свою продукцію до більшості країн Європи, зокрема й до України. Таким чином, купити ПІР сендвіч-панелі Gor-Stal можна онлайн, у тому числі й у Києві.
Польські PIR панелі – Розміри та Ціна в Україні
У Польщі виробляються сендвіч-панелі з наповнювачем з поліізоціанурату (PIR) – це інноваційний матеріал, який має неперевершені технічні та фізичні характеристики. Сендвіч-панелі Польща з PIR-наповнювачем є унікальними будівельними матеріалами, які дозволяють зводити споруди без використання інших будівельних матеріалів. Використання PIR-панелей від Gor-Stal дозволяє не тільки забезпечити безпеку та естетично приємний зовнішній вигляд, а й значно скоротити витрати на опалення та кондиціювання будівлі.
Сендвіч-панелі PIR є найбільш економічно ефективним, сучасним та універсальним будівельним матеріалом. Щоб купити сендвіч-панелі під власний розмір, переходьте з посиланням та залишайте заявку онлайн на нашому сайті. У каталозі представлений широкий асортимент різних сендвіч-панелей, ціна на які залежить від моделі та обсягу замовлення. Вартість сендвіч-панелей PIR розраховується індивідуально з урахуванням доставки та виходячи з обраної товщини та конфігурації. Широка кольорова гама панелей ПІР дозволяє створити унікальний дизайн будь-якої будівлі.