Фальцева покрівля – це універсальний покрівельний і фасадний матеріал, який набуває найбільшої популярності як в Києві, так і на території всієї України. Завдяки гладкому і витонченому, одночасно сучасному зовнішньому виду, фальц все частіше вибирають для будинків в стилі хай-тек. Сьогодні покрівля фальцева пропонується вже зовсім з іншими характеристиками та виглядає більш пристойно. Звичайно, неможливо представити ні один старий міський район без цього матеріалу, наприклад, покрівля з фальцю покриває практично всі дахи київського Подолу. Розберімось у всіх перевагах, недоліках і способах монтажу фальцевої та клікфальцевої покрівель.

Ціна клікфальц

Ціна на клікфальц в Києві у 2022 році починається від 270,00 грн за м². Клікфальц – це класика, об’єднана з сучасністю, яка проявляється в способі монтажу. При виборі покрівлі на що орієнтуються власники нерухомості? Вони шукають продукти, які прослужать довго, будуть виглядати сучасно, надійно захищаючи конструкції від різних погодних умов та протікань. Система кріплення клік-фальця – це більш сучасний варіант фальца з самозамикаючимся замком. Для кріплення панелей клікфальц не потрібен кляймер, але так само як і в класичній покрівлі фальцевої, тут не буде видимих ​​елементів кріплення. «Ваша Криша» для приватного будівництва рекомендує купувати клікфальц замість класичного фальца зі стоячим замком. Це заощадить час і гроші на монтажі фальцевих картин, а дах візуально і технічно не буде відрізнятися. У сучасній архітектурі, наприклад, при зведенні А-фрейм будинків, часто застосовуються на покрівлю та фасад клікфальц. Ні один матеріал не виглядає таким мінімалістичним.

Виробник фальцевої покрівлі Ціна за м², грн
Клікфальц Україна – 0,45мм 288,00 грн
Клікфальц Корея – 0,45мм 324,00 грн
Клікфальц Словаччина – 0,45мм 328,00 грн
Клікфальц Польща – 0,50мм 342,00 грн
Клікфальц Німеччина – 0,50мм 368,00 грн

Завдяки тому, що клікфальц щільно з’єднуються між собою замком, що защіпається, забезпечується максимальне прилягання і герметичність. Це допомагає захистити конструкцію від протікання та вологи, що дозволить не корозувати протягом десятиліть. На клікфальць ціна майже не відрізняється від звичайного класичного фальця, а монтаж фальцевої покрівлі проходить значно швидше. Клік фальцева покрівля може використовуватися як для фасаду, так і для даху. Стандартні варіанти клікфальцевих картин доступні для замовлення по всій Україні:

Кликфальц Плоский

Від 275,00 грн. за м²

Размеры и характеристики

Размеры, ширина полная/полезная, мм 540/500
Элемент крепления саморез
Высота профиля, мм 28,5
Рекомендуемый мин. угол наклона крыши
Толщина металла, мм 0,45-0,50
Длина картин, м 1,1-7

Параметры кликфальца Плоского

Кликфальц Трапеция

Від 275,00 грн. за м²

Размеры и характеристики

Размеры, ширина полная/полезная, мм 540/500
Элемент крепления саморез
Высота профиля, мм 28,5
Рекомендуемый мин. угол наклона крыши
Толщина металла, мм 0,45-0,50
Длина картин, м 1,1-7

Параметры кликфальца Трапеция

Кликфальц Микроволна

Від 275,00 грн. за м²

Размеры и характеристики

Размеры, ширина полная/полезная, мм 540/500
Элемент крепления саморез
Высота профиля, мм 28,5
Рекомендуемый мин. угол наклона крыши
Толщина металла, мм 0,45-0,50
Длина картин, м 1,1-7

Параметры кликфальца Микроволна

Фальцева покрівля в Києві

В цілому, різновидів фальцевої покрівлі в Києві не так багато, оскільки класифікуватися вони можуть по металу, який лежить в основі та по самому фальцевому замку. Як основний матеріал для фальцевої покрівлі може використовуватися або оцинкований лист з полімерним покриттям або мідь. Безумовно, найдорожчою вважається фальцева покрівля з міді, яка є набагато довговічнішою.

Мідна фальцева покрівля прикрашає багато готичних будівель Європи. І термін експлуатації такого даху може перевищувати 200 років! Покрівля фальцева з міді з часом надається корозії та покривається патиною. Також є відмінності на кшталт з’єднань картин чи листів між собою. Наприклад, у Києві можна зустріти фальцеву покрівлю Ruukki зі стоячим або лежачим замком. Перші використовуються для вертикальних стиків даху, починаючи від коника, а другі використовуються для горизонтальних з’єднань, тобто вздовж скату.

Ціна клікфальц Київ

Фальці можуть бути одинарними (прості) або подвійними (складніші, але й надійніші). Кожен покрівельний матеріал удосконалюється та пропонується нам у більш привабливому вигляді внаслідок модернізації технологій та появи нових способів обробки. Так і відбувається з клікфальцевою покрівлею, постійно покращується обладнання для прокату картин, спрощується замкове з’єднання, що прискорює монтаж. Щоб купити фальцеву покрівлю в Києві достатньо залишити заявку на сайті “Ваш Дах”, і Ви точно не пошкодуєте про свій вибір.

Фальцевая кровля (классик)

Від 275,00 грн. за м²

Общие сведенья

Размеры, ширина полная/полезная, мм 564/550
Элемент крепления кляммер
Высота профиля, мм 24
Рекомендуемый мин. угол наклона крыши
Толщина металла, мм 0,45-0,50
Длина картин, м 1,1-12

Параметры фальцевой кровли

Фальцевая кровля c накатом

Від 275,00 грн. за м²

Размеры и характеристики

Размеры, ширина полная/полезная, мм 564/550
Элемент крепления кляммер
Высота профиля, мм 24
Рекомендуемый мин. угол наклона крыши
Толщина металла, мм 0,45-0,50
Длина картин, м 1,1-12

Параметры фальца с накатом

Штрипс для фальца

Від 244,00 грн. за м²

Размеры и характеристики

Размеры, ширина полная/полезная, мм 564/550
Элемент крепления кляммер
Высота профиля, мм 24
Рекомендуемый мин. угол наклона крыши
Толщина металла, мм 0,45-0,50
Длина картин, м 1,1-12

Штрипс для фальцевой кровли – параметры

Залишіть заявку онлайн

  Фальцева покрівля ціна

  Для замовлення фальцевої покрівлі, ціна якої, як і в металочерепиці залежить від якості металу, потрібно розуміти які показники впливають на її вартість. Основні три фактори: товщина металу, кількості оцинкування в ньому і товщина полімерного покриття.

  • Товщина металу на ринку в Києві від 0,3 мм до 0,8 мм, цей показник впливатиме на характеристики даху міцності. Але для фальцевої покрівлі зазвичай використовують метал товщиною 0,45-0,5 мм.
  • Кількість оцинкування – характеристика, що впливає на антикорозійні властивості металу. БТК “Ваш Дах” рекомендує метал із показником ZN (цинку)  не менше 140 г/м²
  • товщина полімерного покриття. Від неї залежить термін експлуатації Вашої покрівлі. “Нормальною” товщиною полімерного покриття вважається: для глянцю – 25 мкм, для мату – 35 мкм.

  Фальцева покрівля ціна

  Вартість фальцевої покрівлі

  Ціна фальцевої покрівлі повинна розраховуватися в комплексі, бо найчастіше ціна монтажу фальцевої покрівлі виходить дорожче самого матеріалу. Недорогу покрівлю з фальця можна отримати з оцинкованих листів або алюмоцинку без покриття, завтовшки 0,40-0,50 мм. До середнього цінового діапазону можна віднести – алюміній та сплав із титану та цинку, який також використовується для виготовлення фальцевих покрівель. Клік-фальцева покрівля, що самозамикається трохи дорожче, але простіше в монтажі, який здійснюється без спеціального обладнання, шляхом защіпки спеціального фальцевого шва. На дахах Києва найчастіше використовується фальцева покрівля з рулонної та оцинкованої сталі, яка вважається прогресуючим покрівельним покриттям. Оцинкована фальцева покрівля без покриття з часом почне жовтіти та піддаватися корозії. Відповідно, ціна фальцевої покрівлі в Києві та по Україні, залежатиме від якості, обраної Вами сировини.

  Фото фальцевого даху та клікфальця

  Чим такий хороший фальцевий дах? Під фальцем є прихована система кріплень, яка не містить наскрізних отворів, внаслідок чого відсутні протікання покрівлі. Утворені в системі кріплення ребра надають конструкції потрібну жорсткість і не потребують ні гумових ущільнювачів, ні клею та інших способів обробки. Основним визначенням фальцевого покриття, що впливає на вартість, є система металевих панелей (так званих картин) з прихованим кріпленням, яка має різні типи з’єднання, тобто шви – лежачі, стоячі, одинарні та подвійні. Тим часом найбільш часто використовується подвійний стоячий фальц, оскільки він є найбільш надійним і герметичним.

  Монтаж кляймера фальц

  Фото клікфальцевого даху змушують закохатися в неї з першого погляду. Самозащіпний фальц не потребує кріплення за допомогою кляймерів, він просто прикручується до решетування, а кріплення ховається завдяки технологічній формі клікфальцю. Такий спосіб монтажу проходить набагато швидше та легше, не вимагаючи фальцезакатних інструментів.

  Фальцевий дах Київ

  Фальцевий дах Ціна

  Виробництво фальцевої покрівлі Київ

  Види фальцевої покрівлі

  Підіб’ємо підсумки, які види фальцевої покрівлі є на ринку України та в чому їхня відмінність. Класичний (стоячий замок) і фальц, що самозамикається, – клікфальц. Відрізняються вони один одного лише способом монтажу. Звичайна фальцева покрівля потребує спеціальних знань та пристроїв. Фальцева покрівля виробляється з різних типів металу, таких як – мідь, алюміній, цинк-титан і сталь. Завдяки такій різноманітності матеріалів Ви можете бути впевнені, що знайдете саме те, що відповідає як Вашим уподобанням, так і Вашому бюджету.

  Однією з головних переваг клікфальцевої покрівлі є той факт, що на поверхні не видно кріпильних елементів, що означає, що вони не піддаються впливу ультрафіолету, вологи, вітру та інших погодних умов, які можуть призвести до зношування або відмови кріплення. Ну і приємним бонусом є той факт, що метал відбиває сонячне проміння, що, своєю чергою, зменшує теплопередачу в будинок. У багатьох випадках фальцева покрівля зменшить ваші витрати на охолодження будинку в спекотні літні дні на 30%. Щодо вибору кольору, тут ваша фантазія може розгулятися. Але останні тенденції показують, що фальц любить графітовий (7024) чи чорний (9005) колір.

  Монтаж клікфальцевої покрівлі

  Як Ви вже зрозуміли, залежно від способу з’єднання зустрічається самозамикаюча і звичайна покрівля з фальцю. Перша відрізняється від другої тим, що вона швидко монтується за рахунок спеціального обладнання (використовують прес, а також інші інструменти для пресування). Безумовно такий тип монтажу можна здійснити самостійно, але ми рекомендуємо довірити монтаж фахівцям, які розуміються на всіх нюансах установки, адже від них безпосередньо залежить як довго і “безпроблемно” прослужить покрівля.

  Покрівля фальцева купити яку Ви можете під свій розмір, розраховується виходячи із площі чистої покрівлі. Ми виконаємо всі необхідні розрахунки та підбір покрівельних аксесуарів абсолютно безкоштовно. Самостійний монтаж затягується надовго, а для його здійснення необхідно мати ряд спеціальних інструментів: шурупокрут, два види затискачів, ножиці по металу, киянку, вимірювальні пристрої. Але завдяки такому складному способу кріплення на поверхні не створюється отворів в панелях, які, розширюючись внаслідок температурних перепадів, можуть стати причиною течі.

  монтаж фальцевої покрівлі

  Клікфальц монтаж – ціна встановлення фальцевих картин

  Безумовно, монтаж класичної покрівлі фальцевої з подвійним стоячим замком повинна робити кваліфікована бригада з необхідними для монтажу інструментами. Крім того, що купити фальцеву покрівлю, її потрібно грамотно змонтувати. Установка фальця починається з установки стартової (карнизної) планки, після укладання картин монтується коник та вітрові планки. Ціна монтажу покрівлі фальцевої починається з 350 грн за м², і залежить від складності покрівлі. Так, для монтажу клікфальця потрібно набагато менше часу, але на складних покрівлях віддають перевагу фальцю зі стоячим замком. Якщо у Вас виникла потреба в замовленні та монтажі фальцевої покрівлі, залишайте заявку онлайн. Наш основний напрямок це – виробництво та монтаж фальцевої покрівлі в Києві.

  Фальцева покрівля – Купити з монтажем

  Універсальний сучасний продукт для фасаду та даху – фальцева покрівля, купити в Києві яку тепер можна онлайн. Крім практичних переваг, фальцева покрівля стає все більш і більш популярним в архітектурних рішеннях завдяки своєму сучасному вигляду. На додаток до гладких прямих ліній, пропонованих цими панельними системами, метал може бути практично будь-якого кольору, включаючи індивідуальні, для відповідності будь-якому дизайну. Різні архітектурні рішення як мансардні вікна та люки також можуть бути легко включені в конструкцію фальцевого даху. Тепер ви знаєте все, щоб купити клікфальц, і чому це буде розумною інвестицією.

  У БТК “Ваш Дах” ми пишаємося тим, що є одним з лідерів з продажу різних покрівельних систем, включаючи такий стильний продукт як клікфальц. Ми знаємо все про покрівлі, і будемо раді допомогти Вам у виборі даху Вашої мрії. У нас можна не тільки купити покрівлю з фальцю, а й замовити її монтаж, дзвоніть 044-222-92-99

  Популярні питання про фальцеву покрівлю

  → Яка ціна фальцевої покрівлі у Києві?

  У 2022 році на фальцеву покрівлю ціна починається з 285 грн за м²

  → Чим відрізняється клікфальц від фальцевої покрівлі?

  Клікфальц має замок, що самозамикається, і не вимагає кляймера для кріплення.

  → Яка вартість монтажу фальцевої покрівлі?

  Середня ціна монтажу фальцевої покрівлі по києву 350-550 грн/м²

  → Яку товщину купити фальцеву покрівлю?

  "Ваш Дах" рекомендує для фалцевої покрівлі вибирати метал завтовшки 0,50 мм.