Чому вибирають нас:

Якісний

продукт

Мы реалиізуємо тільки

сертифіковані

матеріали

Команда

професіоналів

Продаємо тільки той

товар, в якому

разбираємось

Моментальна

доставка

Доставка матеріалів

у зручний для Вас

час

Монтаж

під ключ

Монтаж будь-яких

покрівельних

матеріалів

Нам довІряютЬ:

Slide Slide Slide Slide Slide Slide Slide Slide Slide Slide Slide кловский лицей

Матеріали для даху в Києві

Жоден ремонт не обходиться без пошуку будматеріалів, а будівництво будинку або реконструкція тим більше. Будтовари закуповують круглий рік, оскільки займатися ремонтними роботами можна в різний час роки, хоча актуальніший період це весна – літо. На ринку, зокрема м. Києві, досить багато виробників і постачальників будівельних матеріалів : одні потрібні для чорнових робіт, інші використовуються для обробних. “Ваш Дах” пропонує повний перелік матеріалів для покрівлі і фасаду.

Для свого даху у нас можна купити матеріал як з металу, такий як металлочерепица, так і з натуральної сировини, наприклад – натуральна черепиця. Ми дамо повну консультацію і цінні рекомендації по купівлі покрівельного матеріалу, а так само його монтажі.

Полягають будматеріали з натуральних і штучних компонентів – з чого вибрати вирішує власник будинку, оперуючи своїми фінансовими коштами і смаковими перевагами. Для клієнтів, які цінують свій час і не хочуть витрачати його даремно на численні походи по будмагазинах, ми розробили зручну систему дистанційних покупок. Наш будівельний магазин пропонує вашій увазі широкий асортимент продукції, яка допоможе вирішити будь-які завдання пов’язані з будівництвом і ремонтом.

Для покрівельних робіт у нас найширший асортимент матеріалів, таких як: профнастил, покрівля фальца, композитна, натуральна і модульна черепиця, сланцева і інша покрівля. Будівельні матеріали для даху можна розділити за формою випуску. Виділяють три основні види: рулонні, листові і штучні покрівельні матеріали.

Наша основна місія – це забезпечити надійним дахом, кожного нужденного.

Ціни на покрівельні матеріали

Ціна будівельних матеріалів залежить від багатьох факторів: виробник, необхідну кількість, комплектність замовлення і т.д. Головне – купувати будівельні матеріали без виробничого браку, щоб вони змогли прослужити вам довго і надійно. Кожен будівельний матеріал відрізняється своїми властивостями і технологією виготовлення. Категорія будматеріалів включає досить великий асортимент матеріалів і виробів, які використовуються в процесі будівництва і ремонту. До цієї категорії відносяться і покрівельні матеріали – верхній елемент даху, що захищає будівлю від механічних впливів і атмосферних опадів. Перш ніж дізнатися де купити будматеріали для покрівлі, необхідно вивчити особливості того чи іншого покриття, від Вашого вибору залежить ціна будматеріалів.

Цена кровельных материалов

Монтаж покрівельних матеріалів

Чому купити металочерепицю або профнастил в Києві, а також будь-які інші будівельні матеріали, що поставляються СТК “Ваша Дах”, надійно і вигідно? Все дуже просто, ми тривалий термін співпрацюємо безпосередньо з заводами виробниками, а це значить ми маємо більш гнучкі та вигідні умови, ніж рядовий клієнт. Завдяки цьому, ми можемо дати найкращу цінову пропозицію по таких матеріалів як: металочерепиця та профнастил, гнучка і натуральна черепиця, фальцева покрівля та інші будматеріали. У комплексі з монтажними роботами Ви отримаєте найвигіднішу пропозицію на ринку, при цьому у Вашому розпорядженні буде команда включає: інженера-проектувальника, дизайнера, виконроба-начальника ділянки, професійну бригаду монтажників. Монтаж металочерепиці, фальцевої покрівлі, профнастилу або сендвіч-панелей це найчастіші завдання, які реалізовує СТК “Ваша Дах”. Наше знання ринку покрівельних та фасадних матеріалів України допоможе підібрати оптимально відповідний для вас матеріал на дах, фасад або паркан, а також вберегти Вас від зайвих витрат. Ви потрапили на сайт компанії, яка не буде намагатися заробити, підсовуючи неякісний продукт.

 

Ми цінуємо Ваші рекомендації, і за мету ставимо – довгострокова співпраця!

Стройматериалы для крыши

Ми пропонуємо увесь спектр покрівельних матеріалів представлених на ринку України : металлочерепица, бітумна, натуральна і навіть сланцева черепиця, у нас можна купити покрівлю фальца, профнастил або сендвіч панелі. Окрім цього, ми організовуємо доставку і, якщо знадобитися, змонтуємо будь-які з покрівельних або фасадних матеріалів.
Компанія “Ваш Дах” пропонує Вам купити металлочерепицу і профнастил в Києві від заводів виготівників : Арсенал-центр, Сталекс, Руукки, Прушински, Булат, МостАзия, Альба-профіль, Интерметаллпласт, Винскиф і ЗартМет.

Монтаж кровельных материалов

У нас великий вибір як покрівельного профнастила (профільований лист), так і стінного профнастила (профнастил для огорожі). Все вище вказані матеріали виготовляються під Ваш розмір. У списку наших покрівельних матеріалів є: бітумна черепиця, покрівля фальца, натуральна черепиця. Ми розрахуємо оптимальний “покрівельний пиріг” під Ваш бюджет. Ви шукайте де купити мінеральну вату або утеплювач?
І знову Ви звернулися за адресою, на наших складах в наявності утеплювач провідних брендів, у нас завжди можна купити: утеплювач Isover (Изовер), ROCKWOOL (Роквул), Технониколь, Изоват. Ще ми порекомендуємо яку гидро- і пароізоляцію підібрати до вашої покрівлі або фасаду. Ми займаємося комплектацією і проектуванням кровель більше 10 років, в нашому арсеналі 5 професійних монтажних бригад.

Купити металочерепицю

Металлочерепицу роблять методом плющення і штампування металу на спеціальних верстатах. Для виготовлення профнастила використовують аналогічний метод, але в цьому випадку верстати будуть з іншим налаштуванням і іншими роликами. Основна відмінність між цими будматеріалами полягає не лише у візуальних характеристиках (висоті профілю і формі гофри). Річ у тому, що для виготовлення профлистов частенько вибирається недорогий метал, адже до профнастилу пред’являються не такі високі вимоги.
Відповідно, виробництво металлочерепицы має на увазі використання якіснішої сировини. Для покриття профільованих листів і металевої черепиці можуть бути використані наступні види полімерів : поліестер, PVDF, пурал і пластизол. Існує ще один вид покриття, який застосовується тільки для покрівельного профлиста, – алюцинк (алюмоцинк). Цей склад є сплавом алюмінію і цинку. Алюмоцинк забезпечує надійний захист металу від корозії і механічних дій.
Часто використовується для перекриття фермерських господарств : корівників, свинарників і так далі

Наше виробництво може запропонувати:

  • виробництво металочерепиці (Монтеррей, Гранд, Мюнхен, Барселона, Марсель, Афіна, Максима, Валенсія, Адамант, Альпіна і ін.);
  • виробництво стінового, покрівельного і несучого профнастилу: (С-6, С-8, С-10, С-15, С-18, ПК-20, НС-33, ПК-35, НС-44, ПК- 45, Н-57, Н-75, НС-100 та ін.)
  • виробництво стінових та покрівельних сендвіч-панелей
  • виробництво металевого сайдингу і блок-хауса
  • виготовлення Штакетний паркан, фальцевої покрівлі; штріпсованіе
  • упаковку готової продукції (металочерепиця, профнастил);
  • виробництво покрівельних і забірних планок, будь-якої складності: ковзанів, торцевих і тд.

производство профнастила в Киеве

Криша з металочерепиці

Для проведення масштабних будівельних робіт або починаючи будівництво з «0» виникає різка необхідність замовляти будматеріали, займатися пошуком, дзвонити по різним компаніям постачальникам. Всі ці клопоти ми беремо на себе, беручи до уваги всі Ваші побажання. Можна купити будматеріали на спеціалізованому ринку, супермаркеті або онлайн за вигідною ціною. Якість будматеріалів – важливий фактор, який не завжди співвідноситься в правильному співвідношенні з ціною, так як деякі виробники просто завищують її в цілях підняття репутації свого бренду або нової технології. Якщо спиратися на ім’я і забувати про якість будматеріалів, здійснюючи цю покупку, то результат роботи буде недовговічним, а то і зовсім одне сезонним. Тобто, до вибору матеріалів для будівництва потрібно підходити відповідально. Як же вибрати в широкому розмаїтті якісні будматеріали? Варто віддавати перевагу відомим маркам і обов’язково скористатися рекомендаціями наших менеджерів, адже у нас працюють ті, хто на всі сто розбираються в реалізованому товар!

Натуральні та сучасні будматеріали

Натуральні матеріали варто вибирати для житлових кімнат, особливо, якщо в будинку є діти, які дуже чутливі до навколишнього середовища. Ми реалізуємо екологічно чисті матеріали, такі як: сланцева, натуральна черепиці, пиломатеріали, фіброцементна дошка та інші. Ми підберемо матеріал згідно з Вашим запитом. Кожен матеріал має своє маркування, на поверхні багатьох товарів прописуються назви виробників. Вироби повинні мати гарний зовнішній вигляд, повинні бути добре оброблені і привабливо виглядати з боку. У нас реалізується тільки такий продукт!

натуральные стройматериалы

Прайс на будматеріали: Київ

У нас Ви зможете замовити все необхідне для правильного облаштування даху або фасаду. Вибирати будівельні матеріали необхідно з тих, які вже завоювали довіру у багатьох покупців, а також мають розумну ціну. Ми відмінно знаємо будівельний ринок України і допоможемо на всіх етапах придбання – від планування до установки. Зробити хороший ремонт або прийняти будівельне рішення допоможуть поради наших майстрів і виконробів, які порекомендують хороші матеріали для покрівлі, оздоблення стін, фасадів або внутрішніх робіт в будинку. У СТК “Ваша Дах” можна купити будь-який будівельний матеріал, не сумніваючись в його якості. Ми реалізуємо тільки сертифіковану продукцію і не працюємо з “сумнівними” виробниками! Якщо Вам потрібен прайс на будівельні матеріали або ви хочете зв’язатися з нашим фахівцем з розрахунку і монтажу – телефонуйте на нашу телефону або надішліть запит з сайту